HTC 0P9C300, A5, D816d akku 2600 mAh
calcActive())">
HTC 0P9C300, A5, D816d akku 2600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0P9C300 A5 Desire 816Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00220-00M 35H00220-01M B0P9C100
In stock
- SKU
- CS-HTD816XL
17,95 €
Kuvaus / HTC 0P9C300, A5, D816d akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTD816XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092377 |
| Korvaa | B0P9C100 / 35H00220-01M / 35H00220-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 74.95 x 69.50 x 3.28mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review