HTC 0P6B640, 0P8B200, HTC6515L akku 2100 mAh
calcActive())">
HTC 0P6B640, 0P8B200, HTC6515L akku 2100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0P6B640 0P8B200 HTC6515LTämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:35H00216-00M B0P6M100 BOP6M100
In stock
- SKU
- CS-HTB640XL
18,95 €
Kuvaus / HTC 0P6B640, 0P8B200, HTC6515L akku 2100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HTB640XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099659 |
| Korvaa | BOP6M100 / 35H00216-00M / B0P6M100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 77.92 x 54.41 x 3.06mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review