Honor puhelimen Play 7T Pro / DIO-AN00 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Honor puhelimen Play 7T Pro / DIO-AN00 yhteensopiva akku 3900mAh
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPlay 7T Pro DIO-AN00 X40iKorvattavat Honor puhelimen alkuperäisakutHB416491EFW
In stock
- SKU
- CS-HNX400SL
20,95 €
Kuvaus / Honor puhelimen Play 7T Pro / DIO-AN00 yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-HNX400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193111 |
| Korvaa | HB416491EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.09Wh |
| Mitat | 89.70 x 63.50 x 4.00mm |
Stocks
Write Your Own Review