Honor puhelimen Play 40 Plus / Play 40 Plus 5G Premium yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
Honor puhelimen Play 40 Plus / Play 40 Plus 5G Premium yhteensopiva akku 5900mAh
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPlay 40 Plus Play 40 Plus 5G Premium RKY-AN00 Changwan 40 PlusKorvattavat Honor puhelimen alkuperäisakutHB5066A1EGW
In stock
- SKU
- CS-HNP410SL
20,95 €
Kuvaus / Honor puhelimen Play 40 Plus / Play 40 Plus 5G Premium yhteensopiva akku 5900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-HNP410SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198727 |
| Korvaa | HB5066A1EGW |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 22.95Wh |
| Mitat | 99.40 x 65.10 x 4.90mm |
Stocks
Write Your Own Review