Honor puhelimen Play 20 / Changwan 20 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Honor puhelimen Play 20 / Changwan 20 yhteensopiva akku 4900mAh
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPlay 20 Changwan 20 KOZ-AL00 X6 4G 2022 VNE-LX1 VNE-LX2 X7 2022 CMA-LX2 HONOR X7 CMA-LX1 CMA-LX3 X8 5G 2022 VNE-N41 90 Lite 5G 2023 CRT-NX1Korvattavat Honor puhelimen alkuperäisakutHB496590EFW 24023623
In stock
- SKU
- CS-HNX600SL
19,95 €
Kuvaus / Honor puhelimen Play 20 / Changwan 20 yhteensopiva akku 4900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-HNX600SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193166 |
| Korvaa | HB496590EFW / 24023623 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 88.36 x 63.80 x 5.00mm |
Stocks
Write Your Own Review