Google puhelimen Pixel 7A yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Google puhelimen Pixel 7A yhteensopiva akku 4200mAh
Google puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPixel 7AKorvattavat Google puhelimen alkuperäisakutGP5JE
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-GPW720SL
24,95 €
Kuvaus / Google puhelimen Pixel 7A yhteensopiva akku 4200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Google puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-GPW720SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208266 |
| Korvaa | GP5JE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 16.17Wh |
| Mitat | 91.90 x 47.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review