Google Pixel 8a yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Google Pixel 8a yhteensopiva akku 4400mAh
Google puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitG576D G6GPR G8HHN GKV4X Pixel 8aKorvattavat Google puhelimen alkuperäisakutG07DF G949-01097-00
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-GPW576SL
26,95 €
Kuvaus / Google Pixel 8a yhteensopiva akku 4400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Google puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-GPW576SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214151 |
| Korvaa | G07DF / G949-01097-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 17.03Wh |
| Mitat | 91.40 x 46.80 x 5.30mm |
Stocks
Write Your Own Review