Google Pixel 5A / Pixel 5A 5G yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
Google Pixel 5A / Pixel 5A 5G yhteensopiva akku 4600mAh
Google älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPixel 5A Pixel 5A 5GKorvattavat Google älypuhelinten alkuperäisakutG27FU
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-GPW510SL
30,95 €
Kuvaus / Google Pixel 5A / Pixel 5A 5G yhteensopiva akku 4600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Google älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-GPW510SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172093 |
| Korvaa | G27FU |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.8Wh |
| Mitat | 108.00 x 43.20 x 5.35mm |
Stocks
Write Your Own Review