Gigaset GS57-6 akku 4000mAh
calcActive())">
Gigaset GS57-6 akku 4000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gigaset matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-GMS557SL
25,95 €
Kuvaus / Gigaset GS57-6 akku 4000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-GMS557SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129660 |
| Korvaa | GI02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 81.30 x 66.50 x 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review