Emporia Telme C120 / Doro 322 akku 1050 mAh
calcActive())">
Emporia Telme C120 / Doro 322 akku 1050 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Telme C120 Telme C121Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:BAT-C120
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
332 zbr>
332GSMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:Doro Hare
HUOM! Jos sinulla on Doro Hare, vamista vanhan akun paksuus. Tämän akun paksuus on 5,6mm
In stock
- SKU
- CS-HFC250SL
15,95 €
Kuvaus / Emporia Telme C120 / Doro 322 akku 1050 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-HFC250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036814 |
| Korvaa | 6650 / 6651 / 6651 Young / 7720 / 8815 / 8815 TV / 8815 TV Foxy |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review