Emporia RL1, VF1C akku 800 mAh
calcActive())">
Emporia RL1, VF1C akku 800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
RL1 VF1CTämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:AK-RL1 AK-RL1 (V1.0)
In stock
- SKU
- CS-EAF100SL
15,95 €
Kuvaus / Emporia RL1, VF1C akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-EAF100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062639 |
| Korvaa | AK-RL1 / AK-RL1 (V1.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 55.10 x 30.40 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review