Emporia Elson EL490 akku 600 mAh
calcActive())">
Emporia Elson EL490 akku 600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elson EL490Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:BTY26157
In stock
- SKU
- CS-MEL490SL
15,95 €
Kuvaus / Emporia Elson EL490 akku 600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MEL490SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042945 |
| Korvaa | BTY26157 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 43.86 x 40.66 x 3.98mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review