Doro SmartEasy 7050 7050 Flip 7070 7060 7441 akku 1200mAh
calcActive())">
Doro SmartEasy 7050 7050 Flip 7070 7060 7441 akku 1200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
SmartEasy 7050
7050 Flip
7070
7060
DFC-0180
7441
In stock
- SKU
- CS-DEP705SL
22,95 €
19,95 €
Kuvaus / Doro SmartEasy 7050 7050 Flip 7070 7060 7441 akku 1200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEP705SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162896 |
| Korvaa | DBS-1350A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.56Wh |
| Mitat | 53.54 x 38.30 x 5.56mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review