Doro puhelimen 8020X LTE / 8020X yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
Doro puhelimen 8020X LTE / 8020X yhteensopiva akku 2700mAh
Doro puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit8020X LTE 8020XKorvattavat Doro puhelimen alkuperäisakut178096503 286385939
In stock
- SKU
- CS-DEP802SL
22,95 €
Kuvaus / Doro puhelimen 8020X LTE / 8020X yhteensopiva akku 2700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Doro puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-DEP802SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209720 |
| Korvaa | 178096503 / 286385939 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 86.30 x 53.10 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review