Doro Primo 365 akku 1300 mAh
calcActive())">
Doro Primo 365 akku 1300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
Primo 365Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:RCB01
In stock
- SKU
- CS-DEP365SL
16,95 €
Kuvaus / Doro Primo 365 akku 1300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DEP365SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083450 |
| Korvaa | RCB01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 60.00 x 38.12 x 5.75mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review