Doro Phoneeasy 618 akku 900mAh
calcActive())">
Doro Phoneeasy 618 akku 900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-DEP618XL
19,95 €
Kuvaus / Doro Phoneeasy 618 akku 900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-DEP618XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135883 |
| Korvaa | DBE-900A |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 40.02 x 33.97 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review