Doro Phoneeasy 618 akku 500 mAh
calcActive())">
Doro Phoneeasy 618 akku 500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
Phoneeasy 618Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:DBE-900A
In stock
- SKU
- CS-DEP618SL
16,95 €
Kuvaus / Doro Phoneeasy 618 akku 500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DEP618SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093220 |
| Korvaa | DBE-900A |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 40.00 x 33.95 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review