Doro PhoneEasy 510 - DBC-800A / DBC-800B / DBC-800D / DBP-800B Akku 900 mAh
calcActive())">
Doro PhoneEasy 510 - DBC-800A / DBC-800B / DBC-800D / DBP-800B Akku 900 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
1360 1362 2414 PhoneEasy 1362 PhoneEasy 2414 C70 PhoneEasy 508 PhoneEasy 508GSM PhoneEasy 510 PhoneEasy 510gsm PhoneEasy 515 PhoneEasy 515GSM PhoneEasy 715 PhoneEasy 715GSM PhoneEasy 500 PhoneEasy 506 PhoneEasy 500GSM PhoneEasy 509 PhoneEasy 509GSM PhoneEasy 6030 6030 6021 6050 6120 6121 6171 PhoneEasy 6520 6031 6041 5030 5031 508 509 6621 PhoneEasy 530X 530X 6520 6526 6530 5516 5517 507S 6521 6525 6531 6051 6620 6828
In stock
- SKU
- CS-DEP510SL
15,95 €
11,95 €
Kuvaus / Doro PhoneEasy 510 - DBC-800A / DBC-800B / DBC-800D / DBP-800B Akku 900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEP510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061960 |
| Korvaa | XYP1110007704 DBC-800A DBC-800B DBC-800D DBP-800B |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review