Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
calcActive())">
Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin: Doro PhoneEasy 334 PhoneEasy 338 PhoneEasy 338GSM PhoneEasy 345 PhoneEasy 345GSM PhoneEasy 342 HandlePlus 334 PhoneEasy 341GSM PhoneEasy 505 PhoneEasy 505gsm PhoneEasy 342GSM HandlePlus 334GSM PhoneEasy 345 PhoneEasy 345GSMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:01.10.CAREP0103 XD0904009446
In stock
- SKU
- CS-DPE338SL
15,95 €
13,95 €
Kuvaus / Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DPE338SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034544 |
| Korvaa | 01.10.CAREP0103 / XD0904009446 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 53.70 x 36.70 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review