Doro PhoneEasy 332, PhoneEasy 332GSM, Primo 215 akku 1200 mAh
calcActive())">
Doro PhoneEasy 332, PhoneEasy 332GSM, Primo 215 akku 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
PhoneEasy 332 PhoneEasy 332GSM Primo 215Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:RCB215 RCB405
In stock
- SKU
- CS-DEP215SL
16,95 €
Kuvaus / Doro PhoneEasy 332, PhoneEasy 332GSM, Primo 215 akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEP215SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083412 |
| Korvaa | RCB215, RCB405 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review