Doro Liberto 820 mini akku 1500 mAh
calcActive())">
Doro Liberto 820 mini akku 1500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
Liberto 820 miniTämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:DBM-1500B
In stock
- SKU
- CS-DEP821SL
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Doro Liberto 820 mini akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEP821SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108306 |
| Korvaa | DBM-1500B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.30 x 51.10 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review