Doro Liberto 810 akku 1500 mAh
calcActive())">
Doro Liberto 810 akku 1500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
Liberto 810Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro puhelin alkuperäisakut:DBH-1500A
In stock
- SKU
- CS-DEP810SL
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Doro Liberto 810 akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DEP810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085539 |
| Korvaa | DBH-1500A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 74.95 x 49.93 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review