Doro Fitage Big Easy 2 Akku 1200 mAh
calcActive())">
Doro Fitage Big Easy 2 Akku 1200 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin: Fitage Big Easy 2Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:1PLF503759
In stock
- SKU
- CS-FBE002SL
15,95 €
Kuvaus / Doro Fitage Big Easy 2 Akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-FBE002SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128050063 |
| Korvaa | 1PLF503759 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 60.09 x 36.37 x 5.18mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review