Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
calcActive())">
Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Doro puhelinten kanssa:
2414 2415 DFC-0150 2424 Domo DFC-0190Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel langattomien puhelinten alkuperäisakut:DBR-800D DBR-800A
In stock
- SKU
- CS-AY4020CL
19,95 €
17,95 €
Kuvaus / Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AY4020CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081203 |
| Mitat | 53.20 x 34.00 x 5.70mm |
| Korvaa | DBR-800D DBR-800A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review