Doro DBR-800B Akku 900 mAh
calcActive())">
Doro DBR-800B Akku 900 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
Primo 805 6520 6530 1350 1361 Primo 401
In stock
- SKU
- CS-DEP401SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Doro DBR-800B Akku 900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-DEP401SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159544 |
| Korvaa | DBR-800B / DBP-800B |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review