Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
calcActive())">
Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
PhoneEasy 622 PhoneEasy 622GSM PhoneEasy 606 PhoneEasy 606GSM PhoneEasy 520 PhoneEasy 520x PhoneEasy 621 PhoneEasy 613 PhoneEasy 631 PhoneEasy 632 PhonoEasy 623 PhonoEasy 624 PhoneEasy 607 PhoneEasy 608 PhoneEasy 609 PhoneEasy 611 PhoneEasy 612 PhoneEasy 623 PhoneEasy 624 PhoneEasy 625 PhoneEasy 632s 2314 2415 PhoneEasy 1360 PhoneEasy 2314 PhoneEasy 2424 PhoneEasy 2415
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
DBF-800A DBF-800D DBF-800B DBF-800C DBF-800E
In stock
- SKU
- CS-DPE622SL
17,95 €
13,95 €
Kuvaus / Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DPE622SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080541 |
| Korvaa | DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 43.93 x 40.00 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review