D-Link puhelimen DWR-932 / DWR-932M yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
D-Link puhelimen DWR-932 / DWR-932M yhteensopiva akku 1800mAh
D-Link puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDWR-932 DWR-932MKorvattavat D-Link puhelimen alkuperäisakutB9010 ES-M5
In stock
- SKU
- CS-DWR932SL
14,95 €
Kuvaus / D-Link puhelimen DWR-932 / DWR-932M yhteensopiva akku 1800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu D-Link puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-DWR932SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187837 |
| Korvaa | B9010 / ES-M5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 63.10 x 50.10 x 5.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review