Cubot älypuhelinten P11 yhteensopiva akku 1750mAh
calcActive())">
Cubot älypuhelinten P11 yhteensopiva akku 1750mAh
Cubot älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitP11Korvattavat Cubot älypuhelinten alkuperäisakutP11
In stock
- SKU
- CS-CBP110SL
21,95 €
Kuvaus / Cubot älypuhelinten P11 yhteensopiva akku 1750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Cubot älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
More Information
| SKU | CS-CBP110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133285 |
| Korvaa | P11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.65Wh |
| Mitat | 77.40 x 59.88 x 3.98mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review