CAT S50 akku 2600 mAh
calcActive())">
CAT S50 akku 2600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT puhelinten kanssa:
S50Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT puhelin alkuperäisakut:CUBA-BL-00-S50-000
In stock
- SKU
- CS-CAS500SL
20,95 €
Kuvaus / CAT S50 akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-CAS500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122814 |
| Korvaa | S50 / CUBA-BL-00-S50-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 57.70 x 56.00 x 6.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review