CAT B100 akku 1200 mAh
calcActive())">
CAT B100 akku 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT puhelinten kanssa:
B100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT puhelin alkuperäisakut:CB-115
In stock
- SKU
- CS-CAB115SL
16,95 €
Kuvaus / CAT B100 akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-CAB115SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082682 |
| Korvaa | CB-115 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.55 x 34.18 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Customer Reviews
Hinta
1
Laatu
1
Suosittelen
1
xxxxxx möivät.
Review by
Kiki
Ei toimi CAT B100 -puhelimessa. Ei lataa. Johtuneeko eri kapasiteetista vrt. alkuperäiseen? 1150 vs 1200 mAh?
-------
Akkukauppa.com Kommentoi
Kapasiteetti ero ei vaikuta lataukseen. Näistä on tullut muutama muukin palautus joten kyseessä on ollut mahdollisesti virheellinen erä akkuja tai sitten akku ei ole yhteensopiva kaikkien myytävien CAT B100 puhelinten kanssa. Akuillamme on kuitenkin 30 päivän palautusoikeus ja vuoden takuu.
-------
Akkukauppa.com Kommentoi
Kapasiteetti ero ei vaikuta lataukseen. Näistä on tullut muutama muukin palautus joten kyseessä on ollut mahdollisesti virheellinen erä akkuja tai sitten akku ei ole yhteensopiva kaikkien myytävien CAT B100 puhelinten kanssa. Akuillamme on kuitenkin 30 päivän palautusoikeus ja vuoden takuu.
Write Your Own Review