CAT B10 akku 1800 mAh
calcActive())">
CAT B10 akku 1800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CAT puhelinten kanssa:
B10Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CAT puhelin alkuperäisakut:UP704060AL
In stock
- SKU
- CS-CAB100SL
16,95 €
Kuvaus / CAT B10 akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-CAB100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078654 |
| Korvaa | UP704060AL |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 64.63 x 43.95 x 7.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review