Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: XT882 Droid 3 XT862 Milestone 3 XT883 XT860 4G XT531 Spice XT Domino+ MT870Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:BF6X SNN5885 SNN5885A
In stock
- SKU
- CS-MXT882XL
18,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT882 akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MXT882XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045106 |
| Korvaa | BF6X / SNN5885 / SNN5885A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 65.50 x 42.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review