Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT502, XT502 Quench XT, XT502 Greco, Quench XT5, Greco akku 1300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT502, XT502 Quench XT, XT502 Greco, Quench XT5, Greco akku 1300 mAh
Akku sopii mm: Motorola XT502, XT502 Quench XT, XT502 Greco, Quench XT5, Greco.
In stock
- SKU
- CS-MXT502SL
23,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola XT502, XT502 Quench XT, XT502 Greco, Quench XT5, Greco akku 1300 mAh
Edullinen ja laadukas Motorola XT502, XT502 Quench XT, XT502 Greco, Quench XT5, Greco yhteensopiva akku. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteiseesi, niin otathan yhteyttä meihin ja varmistamme asian.
Laadukas tarvikeakku 12kk takuulla. Akku täyttää CE, UL ja ISO9001 vaatimukset ja se on ylilataus- ja oikosulkusuojattu. Akussa on myös RoHS ympäristösertifikaatti.
More Information
| SKU | CS-MXT502SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036500 |
| Korvaa | OM6C / HH06 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 46.84 x 40.00 x 6.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review