Cameron Sino tarvikeakku Motorola X701 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola X701 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2300 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: XT701 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:SNN5843 SNN5843A BP6X
In stock
- SKU
- CS-MXT701XL
23,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola X701 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MXT701XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128042082 |
| Korvaa | SNN5843 / SNN5843A / BP6X |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 49.50 x 45.00 x 11.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review