Cameron Sino tarvikeakku Motorola Shamu, XT1100, XT1103 akku 3200 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Shamu, XT1100, XT1103 akku 3200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Shamu XT1100 XT1103Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:EZ30 SNN5953A
In stock
- SKU
- CS-MXT110SL
23,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Shamu, XT1100, XT1103 akku 3200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MXT110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104469 |
| Korvaa | EZ30 / SNN5953A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 106.26 x 71.41 x 3.05mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review