Cameron Sino tarvikeakku Motorola QA30, Hint QA30 akku 930 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola QA30, Hint QA30 akku 930 mAh
Akku sopii mm: Motorola QA30, Hint QA30 .
In stock
- SKU
- CS-MQA30SL
18,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola QA30, Hint QA30 akku 930 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MQA30SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027744 |
| Korvaa | BN60 / SNN5833 / SNN5833A / SNN5838 / BN10 / BN61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 930mAh / 3.44Wh |
| Mitat | 46.24 x 33.89 x 5.06mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review