Cameron Sino tarvikeakku Motorola Pro, Pro Plus, Pro+ akku 1550 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Pro, Pro Plus, Pro+ akku 1550 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Pro Pro Plus Pro+Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:HP6X SNN5891A
In stock
- SKU
- CS-MXT685XL
16,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Pro, Pro Plus, Pro+ akku 1550 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MXT685XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085935 |
| Korvaa | HP6X / SNN5891A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1550mAh / 5.89Wh |
| Mitat | 50.12 x 45.50 x 5.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review