Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
Akku sopii mm: Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM.
In stock
- SKU
- CS-MOV3SL
15,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola PEBL U6, RAZR V3, Razr V3c, Razr V3i, RAZR V3m, V3, V235, V3xx, V3IM akku 710 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MOV3SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128005902 |
| Korvaa | BR50 / BA700 / 77732 / SNN5696A / SNN5696B / 22320 / SNN5696 / SNN5696C |
| Kapasiteetti (mAh) | 710mAh / 2.63Wh |
| Mitat | 49.74 x 33.39 x 4.92mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review