Cameron Sino tarvikeakku Motorola MOTO Z8, IC402, IC502, ic602, The Blend, The Buzz, i335, Sideklck-slide akku 950 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MOTO Z8, IC402, IC502, ic602, The Blend, The Buzz, i335, Sideklck-slide akku 950 mAh
Akku sopii mm: Motorola MOTO Z8, IC402, IC502, ic602, The Blend, The Buzz, i335, Sideklck-slide.
In stock
- SKU
- CS-MOZ8SL
16,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola MOTO Z8, IC402, IC502, ic602, The Blend, The Buzz, i335, Sideklck-slide akku 950 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MOZ8SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000679 |
| Korvaa | BK70 / SNN5792A |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 44.70 x 37.91 x 6.14mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review