Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Droid Force akku 3280 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Droid Force akku 3280 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto Z ForceMoto Z Force TD-LTEMoto Z Force DroidXT1650-02Moto Z Droid Force Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:GV40SNN5968A
In stock
- SKU
- CS-MXT166XL
21,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto Z Droid Force akku 3280 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MXT166XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130109 |
| Korvaa | GV40 / SNN5968A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 75.40 x 61.85 x 4.53mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review