Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X4, Moto X4 Dual SIM akku 2800mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X4, Moto X4 Dual SIM akku 2800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto X4 Moto X4 Dual SIM Moto X4 Dual SIM TD-LTE EMEA Moto X4 LTE-A LATAM XT1900-1 XT1900-2 XT1900-4 XT1900-5 XT1900-6 XT1900-7Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:HX40 SNN5995A
In stock
- SKU
- CS-MXT190SL
18,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X4, Moto X4 Dual SIM akku 2800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MXT190SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134954 |
| Korvaa | HX40 / SNN5995A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 95.24 x 46.86 x 3.94mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review