Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X 3a, Moto X 3a Dual akku 3500 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X 3a, Moto X 3a Dual akku 3500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto X 3a Moto X 3a Dual Moto X Play XT1560 XT1561 XT1562Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:FL40 SNN5963B
In stock
- SKU
- CS-MXT154SL
22,95 €
11,48 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto X 3a, Moto X 3a Dual akku 3500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MXT154SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110545 |
| Korvaa | FL40 / SNN5963B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.3Wh |
| Mitat | 94.00 x 57.53 x 4.42 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review