Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G5 Plus akku 2800 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G5 Plus akku 2800 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: Moto G5 Plus Moto G5 Plus Dual SIM Moto G5 Plus Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:
HG40SNN5984A
In stock
- SKU
- CS-MXT168XL
20,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G5 Plus akku 2800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MXT168XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126430 |
| Korvaa | HG40 / SNN5984A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 95.90 x 42.40 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review