Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G4 Plus akku 2700 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G4 Plus akku 2700 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto G4 Plus Moto G4 Plus TD-LTE XT1644Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:GA40 SNN5966A
In stock
- SKU
- CS-MXT164SL
23,95 €
21,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G4 Plus akku 2700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MXT164SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122869 |
| Korvaa | GA40 / SNN5966A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.26Wh |
| Mitat | 103.80 x 45.20 x 3.90 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review