Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G 2015, Moto G 3rd gen, Moto G3 akku 2300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G 2015, Moto G 3rd gen, Moto G3 akku 2300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto G 2015 Moto G 3rd gen Moto G3Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:FC40 SNN5965A
In stock
- SKU
- CS-MXT155SL
17,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto G 2015, Moto G 3rd gen, Moto G3 akku 2300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MXT155SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111054 |
| Korvaa | FC40 / SNN5965A / FC40-T / SNN5967A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 77.65 x 50.40 x 4.24 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review