Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto E XT1019, XT1019, XT830C akku 2300 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto E XT1019, XT1019, XT830C akku 2300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola puhelinten kanssa:
Moto E XT1019 XT1019 XT830CTämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola puhelin alkuperäisakut:EL40 SNN5944A
In stock
- SKU
- CS-MXT830SL
17,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola Moto E XT1019, XT1019, XT830C akku 2300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MXT830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106401 |
| Korvaa | EL40 / SNN5944A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 73.30 x 50.51 x 4.40 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review