Cameron Sino tarvikeakku Motorola MB525 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2400 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MB525 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2400 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: MB525 MB520 DefyTämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:BF5X SNN5877A
In stock
- SKU
- CS-MOB525HL
20,95 €
8,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola MB525 tehoakku erillisellä laajennetulla takakannella 2400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MOB525HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040163 |
| Korvaa | BF5X / SNN5877A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 60.50 x 42.00 x 10.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review