Cameron Sino tarvikeakku Motorola MB525 akku 1500 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola MB525 akku 1500 mAh
Motorola yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Motorola malleihin: MB525 MB520 MB526 Defy Defy + ME525 MOTO ME525 Jordan Electrify Bravo XT532 Defy MiniXT535 XT760Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola alkuperäisakut:BF5X SNN5877A
In stock
- SKU
- CS-MOB525XL
16,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola MB525 akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-MOB525XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038344 |
| Korvaa | BF5X / SNN5877A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 60.50 x 42.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review