Cameron Sino tarvikeakku Motorola L7, C261, MOTOSLVR punainen, MOTORAZR V3x, L7 i-mode, MOTORAZR V3x sininen, W220 Pink, SLVR L7c, C261, E6, SLVR L7, C257, SLVR L7i, RAZR V3x, MOTOROKR E6, C261, SLVR L7c, SLVR L7i, U6C, SLVR L7, KRZR,V980 akku 850 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola L7, C261, MOTOSLVR punainen, MOTORAZR V3x, L7 i-mode, MOTORAZR V3x sininen, W220 Pink, SLVR L7c, C261, E6, SLVR L7, C257, SLVR L7i, RAZR V3x, MOTOROKR E6, C261, SLVR L7c, SLVR L7i, U6C, SLVR L7, KRZR,V980 akku 850 mAh
Akku sopii mm: Motorola L7, C261, MOTOSLVR punainen, MOTORAZR V3x, L7 i-mode, MOTORAZR V3x sininen, W220 Pink, SLVR L7c, C261, E6, SLVR L7, C257, SLVR L7i, RAZR V3x, MOTOROKR E6, C261, SLVR L7c, SLVR L7i, U6C, SLVR L7, KRZR,V980.
In stock
- SKU
- CS-MOL7SL
18,95 €
14,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola L7, C261, MOTOSLVR punainen, MOTORAZR V3x, L7 i-mode, MOTORAZR V3x sininen, W220 Pink, SLVR L7c, C261, E6, SLVR L7, C257, SLVR L7i, RAZR V3x, MOTOROKR E6, C261, SLVR L7c, SLVR L7i, U6C, SLVR L7, KRZR,V980 akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MOL7SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006732 |
| Korvaa | 77856 / BC60 / CFNN1041 / SNN5768 / SNN5768A / SNN5779A / SNN5781A / SNN5791A |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 44.86 x 37.38 x 5.28mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review