Cameron Sino tarvikeakku Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, akku 1000 mAh
calcActive())">
Cameron Sino tarvikeakku Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, akku 1000 mAh
Akku sopii mm: Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, i205, i305, i560, i95, i85, i850, i50, i90, i50, i85, i88, i55, i58, i95, i60, i30, i35, i205, i730, i733, i736, i710, i305, i315, i325, i355, i530, i860, i605, i265, i275, i760, i850, i855, i560, i930, i920, i870, i875, i670.
In stock
- SKU
- CS-MOI30SL
16,95 €
Kuvaus / Cameron Sino tarvikeakku Motorola i870, i450, i415, i760, i730, i265, i860, i215, i90, i530, i30, i60, akku 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-MOI30SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128006442 |
| Korvaa | SNN5705 / SNN5723A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 57.74 x 35.50 x 7.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review